Registrujte se

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 21 do 25 od 25
    Može da te zeza bravica za paljenje ili alnaser.

Pre će biti alnaser. Kada ti se to dogodi, da li se umanji intenzitet svetla na instriment tabli odnosno na tim lampicama? Ako se to događa, četkice su za zamenu a lepo bi bilo da se neko pozabavi celim alnaserom, da ga očisti, zameni biksne, četkice, kolektor ili šta je već potrebno.

Senior Member Mihajlo_J avatar
    Registrovan
    19.11.2009
    Nisam primetio. Obratiću pažnju na to sl put
    Corsa-Tigra Forum.....On Line

Registrovan
    19.11.2009
    Hmmm... Samo mi se jednom desilo još da nije hteo da zavergla. Tj krenuo pa stao, ja ključ ostavio u istom položaju i on posle sekund opet zavrglao i na drugom okretu upalio. Nisam obraćao pažnju baš, zaboravih, ali čini mi se kad je zastoj da se svetlo ne priguši. Kad vergla se priguši

Mislim da nije mnogo skupo da se skine alnaser i da se pregleda. Verovatno je da je do njega problem, a svakako ne može da škodi ako se fino prečisti, promene četkice itd.

Ako to ne reši problem,onda potraži neki servis da proveri bravicu za paljenje, senzore bregaste, radilice, bobinu ... ali, to je najbolje u servisu specijalizovanom za opel jer imaju polovne delove kojima mogu da probaju a i imaju iskustva, znaće najpre gde da pogledaju.

Registrovan
    19.11.2009
    Videću šta ću. Raspitaću se u servisu gde radim auto.
    Fora je i što se retko dešava, ali me zaintrigiralo.

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
PurevB