Registrujte se

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Strana 16 od 16 PrvaPrva ... 6141516
Rezultati 301 do 312 od 312
    Da li može da se koristi ELM 327 za vectru c i šta može da se radi sa njom......

Definitivno nista nisam uradio instalirao sam drajver na win. 10 ali neće da prepozna auto a na win.XP nema sanse da se instaliraju drajveri. Jos da probam elm 327 ali neznam sta on moze........

I nikog nema iz Kragujevca da zna da instalira ovu opaku stvar op-com raspisujem nagradu, plaćam ništa džabe, a ako neko zna da li i šta može ELM 327 na vectri c............. ovde ste mnogo pasivni na bmw i renault forumu članovi mnogo više sarađuju i pomažu jedan drugom, ovde pustio sam tri teme jedva stiglo tri odgovora očitio totalna nezainteresovanost ĺjudi ili ste članovi ili niste ako vas ne zanima ne pravite broj bez veze...... ajmo da vidimo šta znamo......

Administrator markidjani avatar
    Registrovan
    21.11.2010
    A jbg ocigledno ne znamo nista ali nama rade dijagnostike. Sa takvim tvojim stavom neces daleko dogurati . Ja imam verziju 1.39 i radila mi je na XP-u kao i sada na win7 bez problema. Interesuje me sta si ti sve pokusao.

1. Da li si probao da sve obrises i ponovo instaliras korak po korak?
    2. Jesi li dobio i uputstvo za instalaciju uz interfejs?
    3. Jesi li probao dijagnostiku i na nekom drugom vozilu? Mozda je problem u obd konektoru na toj vectri C.
    4. Na kojoj ploci si ti video da pise v5?

Tesko je ovako na daljinu videti gde je greska.

Ne znam kakav je to moj stav samo tražim pomoć, a niko ne odgovar , dobijam uputstva sa linkovima koji su obrisani ili ne postoje više, a V5 piše na ploči dijagnostike kada je izvadim iz oklopa. Probam na XP ne prepoznaje drajver uopšte neće ni ručno što bi rekli, prepoznaje samo kao običan usb uređaj. Uradim test sve pokaže kao ok. ali kad uđem na dijagnostiku kao da ne može da se poveže sa komp. auta. Probao sam drugu dijagnostiku na autu radi ok. Kaažeš da instaliram neznam šta ovde se valjda ne instalira samo se prekopira sa CD i pokrene a drajver treba da povuče automatski, zato i pitam da li negde grešim i samo tražim da mi neko napiše korak po korek jer to su samo 5 - 6 rečenica a ne knjiga. Ok hvala na razumevanju i pomoći valjda ću se nekako snaći već.........................................
    KizoKg

Administrator markidjani avatar
    Registrovan
    21.11.2010
    Kao prvo, linkove koje je @Rusin okacio rade ali ti ne mozes izdvojiti 22 minuta da ih odgledas vec kazes da su obrisani. Dovoljno je da u njegovom postu stavis kursor na njih, kliknes i bices na YT gde ih mozes odgledati. Prvi, duzi je na spanskom a drugi kraci je na engleskom ali ces se vec snaci.
    Apsolutno nema nikakve potrebe otvarati uredjaj i vaditi plocu, postoji mogucnost ostecenja iste. Kazes da si probao drugu dijagnostiku na Vectri i da je sve ok, da li si posumnjao u ispravnost tvoje dijagnostike?

U mom slucaju drajver sam morao ucitati rucno a dobio sam ga na cd-u uz uredjaj.

Ukoliko te put navede u mom pravcu javi se pa cemo zajedno probati da je osposobimo.

Evo javljam se još jednom možda i poslednji put pošto očito ima vrlo malo ljudi koji su spremni da pomognu. Očito da je bitno da vama rade dijagnostike a komšiji "neka crkne krava" ****ga šta će mu. Mislio sam da forum služi radi pomoći a ne radi kritike. Uspeo sam da instaliram konačno drajvere ali neće da mi prepozna auto i da se poveže sa ECU. Tako da neznam više sta da radim ****ga očito me neće.Ako neko zna nešt gde grešim hvala unapred i zbogom.................................IZVINITE NA SMETNJI..........................................
    KizoKg

Senior Member Vojvoda avatar
    Registrovan
    07.02.2010
    Svaki op-com ima neke cake oko instaliranja. Meni radi na W8.1. Kao i ti, ni ja nisam uspeo sam da ga instaliram pa sam otišao kod nekog ko je pismeniji sa računarima. Dakle, potraži softveraša a ne opelaša. Svakako, tvoj način komunikacije je prilično drzak i da sam ja admin ovde odavno bi ti, brale, fasovao bann. Postoje pravila ponašanja na ovakvim forumima. Tvoje ponašanje više priliči nekoj drugoj društvenoj instituciji lokalnog karaktera u kojoj sa takvim jezikom vrlo brzo završiš sa zubima iza istog.
    Mislim da mora neki podprogram da se ubaci ili neka caka da se obeleži tokom instalacije jer kineski op-com nije baš kompatibilan sa W8-W10 sistemima.
    Budženje je majka zanata,
    Ko bolje budži, bolje pare uzima

Hvala puno na komplimentima, kaošto rekoh samo znate da kritikujete a od pomoći pomoz bože. Očito velika greška što sam uopšte pristupio forumu jer koliko vidim postovi su vam od pre nekoliko godina ništa novo. Otvorio sam nekoliko tema i nisam dobio ni jedan odgovor a kamoli rešenje tako da volim takve koji bi mi zube i drugo (uradili) ali samo vi nastavite da se družite i da se bavite glupostima a ja neću više da vam smetam jer očito tražim mnogo više i idem dosta unapre a što se tiče drskosti nneznam šta to znači sa vaše strane nema nikakve komunikacije i neznam stvarno čemu vam služi ovaj forum.Ugledajte se malo na druge forume i vidite čemu služe. AJ ZDRAVO I ZBOGOM................................
    KizoKg

Super Moderator krle73 avatar
    Registrovan
    16.09.2012
    Po tvom izlaganju zakljucujem da svi koji su pitali za neki problem a nisu ga resili treba da napuste forum.

Svakom je po volji da li ce biti na ovom forumu ili ce potraziti neki drugi.
    Godina prodje,OPEL nikada.

Senior Member Vojvoda avatar
    Registrovan
    07.02.2010
    Neće ti druže ovde niko "sasuti zube", na protiv, već se ti tako ponašaš da bi to moglo da ti se desi tu gde jesi. Viđao sam takve situacije često. Očekuješ da ti neko pomogne a prozivaš ljude, psuješ i ljutiš se kad ti neko uputi dobronamernu kritiku. Prvo, ne sedi niko za tastaturom i čeka po ceo dan pun znanja šta će neko ovde da pita pa da opali iz prve da mu pomogne u sekundi. Treba neko ko zna odgovor i da vidi postavljeno pitanje. Drugo, zaboravljaš da su za nama praznici i da velika većina ljudi baš nema interes da bulji u monitor u to vreme već se odmara i uživa. Ja prvi sam ovde skoro svaki dan i ako nešto znam uvek odgovorim ljudima pa eto nisam desetak dana nešto baš bio prisutan. Postavi pitanje, budi pristojan i nema problema. Odgovor ćeš pre ili kasnije dobiti svakako. Ako ti je za utehu, ja sam stari član, imam poprilično postova i pomogao sam priličnom broju ljudi, postavim temu vezano za kuku na mom autu još sredinom decembra pa nisam dobio ni jedan odgovor. Šta sad, treba da skačem svima po ganglijama poput tebe jer mi niko nije odgovorio? Ne ide to tako batice.
    Budženje je majka zanata,
    Ko bolje budži, bolje pare uzima

Junior Member Rusin avatar
    Registrovan
    01.06.2017
    Strpljenje je bogatstvo koje ne posedujemo svi... 🙂 javi se ako rešiš problem pa pomozi sledećem u nevolji....

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
PurevB