Registrujte se

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Strana 15 od 15 PrvaPrva ... 5131415
Rezultati 281 do 299 od 299
    Senior Member KOSTIC 1.6 16v avatar
    Registrovan
    06.02.2013
    koju firmu da uzmem uzeo bi nesto polu tvdo a visoko jer uzimam kopiju opc branika sledeci vikend .. nebi da budem grtalica ali ni da izlecem na leto s puta,,, kad auto bude gotov,,,
    Opel se od pozadi cita LEPO .

Senior Member shady avatar
    Registrovan
    03.04.2012
    Kayaba excel g i -30 opruge. Mani se kopije OPC-a. Ako već hoćeš da menjaš branik uzmi od bertonke..

Registrovan
    06.02.2013
    Ruzan mi je jako ...

Senior Member Baron avatar
    Registrovan
    03.10.2012
    Ako zelis prodacu ti ja moje gewinde pa steluj kako zelis ...Nisu presli mnogo, od proslog leta, oko 6-7 hiljada, morao bih da proverim tacno, imam na racunu zapisanu km...
    Pun gas i polako ...

Registrovan
    06.02.2013
    daj br i PP

Senior Member vlajko24 avatar
    Registrovan
    10.02.2013
    Koji su meni na 2.0 dti amortizeri, gasni ili uljni ili gas-ulje?
    I da li je neko radio reparaciju-punjenje amortizera kod Gorana u batajnici?

Sent from my Nokia 3310

OPCS Tech Support
    Registrovan
    05.03.2011
    Radio je moj drugar na cirokiju kockici.Mislim da je placao 25e sa sve skidanjem po komadu.I za sad traju a ima im sigurno godinu ipo dana.
    Turbina je keva ali gas je spas.Ma TDI je mama.

Registrovan
    06.02.2013
    Covek je car. .. napravio mi je cenu 4 nove opruge punjenje amortizera, stelovanje visine kod njega .. sve ful ... bez stelovanja trapa 10000 .. preporuka ...

Senior Member vlajko24 avatar
    Registrovan
    10.02.2013
    E to mi je bitno da cujem, citao sam po drugim forumima i svi ga hvala, a kod nas ovde se slabo pominje pa sam zato pitao da li je neko imao iskustva. Kada prodje zima ide se na punjenje amortizera 😉

Sent from my Nokia 3310

Junior Member
    Registrovan
    19.09.2015
    Je l' ima neko prednje amortizere za Astru F 1.6 8v motor 1996 god?

Registrovan
    06.02.2013
    kupujem prodajem cinimi se da sam ih video ..

Da li imate iskustva sa Koni amortizerima, tj STR.T varijantom oranz. Zvao sam danas zastupnika i za Zafiru B prednji kostaju 10850 a zadnji 6650 (po komadu). Znaci ceo set je ispod 300 eur. Koliko sam razumeo prodavca u pitanju je gasni. Imaju i drugu varijantu sport amortizera, kaze da su uljni i da se steluje tvrdoca, cena seta za moj auto bi bila oko 510 eur. Dakle kava je varijanta ovih prvih jeftinijih

Junior Member Sonegcc avatar
    Registrovan
    14.03.2016
    Postovanje ljudi, imam jedan problem pa je najbolje ovde da pitam. Vozim astru g 1.8 16v 2003 god sa sportskim irmsher gasnim amortizerima i oprugama crvenim , e sad vec duze vreme mi odbija bubrege posle svake rupice i neravnine pa bih hteo da malo ublazim udarce. Interesuje me sta se dobija stavljanjem fabrickih opruga za moj model a ne dirati amortizere? Da li dobijam na udobdnosti , i da li je to dobro resenje tj da li je i izvodljivo

?

Registrovan
    03.04.2012
    Treba proveriti koji su tačno amorti, ako su već sa kraćim hodom ne znam dal ćeš moći fabričke opruge na njih.
    Ako može, dobićeš na udobnosti, al računaj da će i auto biti par cm višlji. (ne tako lepo za oko, veći razmak između ruba i gume)
    A to da odbija bubrege moraš se navići na to ako hoćeš da voziš spušten auto..

Registrovan
    14.03.2016
    Znam sta gubim ako je podignem al jbg , ali ovako vise ne moze , do Bga pliva uglavnom , a na ostalim relacijama npr do Valjeva ubija pogotovu na zadnjoj klupi najmanju pukotinu oseti , nastavak na putu.Plasim se da ne iskrivim sasiju Provozao sam jednu astru spustenu sa gevindama i razlika je osetna, meksi je . E sad merio sam od zemlje do ruba 61,5 cm , gledao sam i amortizer nije mnogo skracen stabilizatori su joj klasicni nisu skreceni , uporedio sam sa amortizerima zafirinim , razlika je 4 do 5 cm u visini . sad mi jedino ostaje da probam , pa da vidim . Hvala na odgovoru

Registrovan
    03.04.2012
    Jbg, po lošem putu ideš polako, svaki spušten auto je tako, nema amortizaciju ko ostali. A ima nešto i do guma, ako su lošije i tvrđe, onda je još gore.

Registrovan
    14.03.2016
    Proveravao sam 15kama zimskim sa zafire 195 65 , isto bije . Citao sam po forumima raznim , pre ce izgleda biti da su opruge irmscherove pretvrde . Sta znam , videcu kada probam sa fabrickim ili sa nekim sportskim ali meksim

Junior Member
    Registrovan
    04.11.2016
    Pitanje:
    vec dugo bez uspjeha trazim gewinde ili sportske amortizere sa oprugama za kadett-a e gsi 16v, a cuo sam da sa astre F pasu pa me zanima da li je to tacno jer ovo mi nema smisla

krle73:

Nema potrebe da isto pitanje postavljas u dve razlicite teme.
    Izmenio/la krle73; 16.01.2017 u 08:45.

Junior Member
    Registrovan
    10.01.2017
    Jel moze pomoc? Planiram da kupim zadnje amorte, oma dosta izbora, ali ako je neko imao iskustva sa corsom c 1.7 dti, hteo bih da uzmem neke mekse, jer sam presao iz xantije u corsu i mozete da zamislite na kakvoj se dasci vozim ... Procureo mi desni, pa bih stavio neke mekse, il je to kombinacija ulje-gas, neki srednji(cena) kvalitet?

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
PurevB