3. октобра 2023.

Opel club Serbia – OPCS

Klub ljubitelja Opel automobila

Home » Opel klub Srbija, Veliki jubilarni skup – 10 godina postojanja

Opel klub Srbija, Veliki jubilarni skup – 10 godina postojanja

Pre 10 godina, tačnije 21.09.2005. godine, registrovano je Udruženje građana Opel klub Srbija, sa idejom da se okupe zaljubljenici u Opel vozila u Srbiji. Bilo je teško. Krenulo se od nule, pravile su se greške, ali nizali i brojni uspesi u našem radu. Brojne aktivnosti širom Srbije su ojačavale naš klub. Odolevali smo problemima i uživali u pobedama. Naša najveća pobeda je 10 godina postojanja i uspešnog funkcionisanja na teritoriji citave Srbije, sa ambicijom, da svaka naredna bude još uspešnija i bolja.

Opel klub Srbije čine njegovi članovi, koji su aktivno uključeni u aktivnostima i promociju samog kluba, ali i članovi Opel club Serbia foruma, kojih je skoro 5 000. Opel klub Srbije čine i brojni sponzori, bez čije podrške nebismo uspeli da ostvarimo sve zacrtane ciljeve.

Flajer 1
Opel klub Srbija 10 godina sa Vama

Sa posebnim zadovoljstvom, Opel klub Srbija Vas poziva na Veliku proslavu povodom 10 godina postojanja kluba, koja će se održati

27.09.2015. godine na Karting stazi Ada Huja, sa početkom u 12h.

Uz naše sponzore i članove kluba i foruma, očekujemo i sve zaljubljenike u automobile, sve ljude dobre volje… Dođite da se upoznamo, družimo i uz bogat program zajedno proslavimo naš jubilej. Vidimo se na Adi Huji

Vaš Opel klub Srbija